Next Generation Gaming - Türk Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arms Dealer

4 posters

Arms Dealer Empty Arms Dealer

Mesaj  Admin Paz Ağus. 29, 2010 3:27 pm

ARMS DEALER

Bu mesleği Los Santos'da Silah simgesi olan yerden, yani Ammunation'dan alabilirsiniz. Ammunation büyük Amerikan bayraklı bir binadır.

/join
/accept job

Oyundaki en popüler mesleklerden olan bu meslek, iyi kullanıldığında çok para getirir. Bu mesleğin amacı, silah yapmak, silah satmak, isteyene material satmaktır. Peki materialleri nasıl bulacağım diyorsanız Ammunation'un arkasındaki İ simgesinden bulursunuz.

]MATRUN : Ammunation'un arkasındaki İ simgesinin üstüne gelirsiniz ve /mats yazarsınız. Böylece 500 Dolar karşılığı 10 Material Paketi alırsınız. Bu paketler tek başlarına bir işe yaramazlar. Materyal elde etmek için Bunları fabrikaya yetiştirmeniz gerekir. Fabrikanın simgesi Haritada kahverengi KAMYON'dur. Bu tur'u her tamamlayışınızda 250 Materyal kazanırsınız. Bu matları satabilir, silah yapıp skill alabilir veya satabilirsiniz.

BOT MATRUN YOLU : Bu matrun yolu en tehlikeli olmasına rağmen, Mat getirisi çok yüksektir. Palomino Creek ' adlı köydeki silah simgesindeki botlara binerek Matrun yaparsınız. ( Palomino Creek = İçinde kilise olan köy Kalp simgeli ) Bota binersiniz ve iskeledeki i nin yakınında /mats yazarsınız. 750 Dolara karşı 15 paket alırsınız. Sonra Botu dikkatlice sürerek nehrin sonundaki iskeleye paketleri bırakırsınız.
Her Turda 450 Material gelecektir.

SİLAH SATMAK : Silah satmak için /sellgun 'satacağınız kişinin ID' 'silah ismi'
Matların değerleri :
1 Material = 10 $ dan satılır.

Bu meslek Skill üzerine kuruludur. Siz silah sattıkça Skill Leveliniz artacaktır.
Level --------- Yapacağı silah--------Gerekli Mat
1 -------------------Shotgun-------------200
1 -------------------sdpistol ------------ 100
2 --------------------mp5 -------------- 400
2 ------------------- rifle ----------------1000
3 --------------------Deagle -------------2000
4 --------------------Ak47 --------------3500
4 ---------------------m4 ----------------4000
5 --------------------Sniper------------- 6500
5 --------------------Spas12------------- 6500

Admin
Admin

REP GÜCÜ : 0

https://theottomanfamily.yetkin-forum.com

Arms Dealer Empty yardım !!!

Mesaj  emre CcC Ptsi Ağus. 30, 2010 12:12 pm

admin bi yardım lütfen bu meslekte matrun diye bişey var biliyorum ama yapamıyorum /mats yazdığımız yere gidip /mats yazıyorum ama kabul etmiyor şöyle diyor; checpointleri iptal etmelisiniz diyor bende onu bilmiyorum ne yapmalıyım !!!

emre CcC

REP GÜCÜ : 0

Arms Dealer Empty Geri: Arms Dealer

Mesaj  Ramazan_Aliyev Ptsi Ağus. 30, 2010 12:15 pm

emre CcC demiş ki:admin bi yardım lütfen bu meslekte matrun diye bişey var biliyorum ama yapamıyorum /mats yazdığımız yere gidip /mats yazıyorum ama kabul etmiyor şöyle diyor; checpointleri iptal etmelisiniz diyor bende onu bilmiyorum ne yapmalıyım !!!

Sorun şunlar olabilir:
1- Bir Matruncu sadece 10 paket alabilir. Yani siz önceden /mats yazıp paketi almışsanız ancak o paketi Fabrikaya bırakmamışsanız, birdaha /mats yazmanıza gerek yoktur. Yapacağınız şey paketleri fabrikaya bırakmaktır.

2- Eğer /mats yazdıktan sonra Oyundan çık-gir yapmışsanız, Fabrikadaki kırmızı yuvarlak yok olur ve yeniden /mats yazamazsınız. Bu yüzden /drop packages yazmalı ve sonra yeniden /mats yazıp Matrun'a devam etmelisiniz.
Ramazan_Aliyev
Ramazan_Aliyev
Hakan
Hakan

REP GÜCÜ : 7

http://www.turkintikamt.tr.gg

Arms Dealer Empty yardım !!!!

Mesaj  oğuz_asil Ptsi Ağus. 30, 2010 2:23 pm

admin oyunda 2. level oldum fakat mp5 silahını yapamıyorum mat 900 ve level atladım sorun ne olabilir ?
oğuz_asil
oğuz_asil
Tigin
Tigin

Arms Dealer Empty Geri: Arms Dealer

Mesaj  Ramazan_Aliyev Ptsi Ağus. 30, 2010 3:18 pm

oğuz_asil demiş ki:admin oyunda 2. level oldum fakat mp5 silahını yapamıyorum mat 900 ve level atladım sorun ne olabilir ?

Oğuz, sorun şu. Sen Normal Leveli atladın. Silah Skill leveli atlamadın. Silah skill leveli atlamak için Silah yapman gerekir.

ARms dealer skill levelini
/skill yazıp bakabilirsin.
Ramazan_Aliyev
Ramazan_Aliyev
Hakan
Hakan

http://www.turkintikamt.tr.gg

- Similar topics