Next Generation Gaming - Türk Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İdeal PARA miktarı... Kişisel durum...

2 posters

İdeal PARA miktarı... Kişisel durum... Empty İdeal PARA miktarı... Kişisel durum...

Mesaj  Batur_Turk Perş. Ocak 27, 2011 9:23 pm

Loncamız tarafından belirlenen ideal para miktarı 1 million dolar'dır... Bu ne demektir ? oyunda en kötü görünen şey bankasında 5 kuruşu olmayan üstünde 300 500 k olan adam full armor + spas + pot + crack vs.... taşırsa HİÇ UYGUN OLMAYAN BİR DURUM OLUŞTURMAKTADIR... Çünkü acil bir durum olduğunda THE OTTOMAN FAMİLY TARAFINDAN SEFERBERLİK İLAN EDİLDİĞİNDE üzerimizden aileye yardımı olacak kadar miktar çıkmazsa, (( bu yardım sadece para değlidir ve sadece seferberlik halinde alınır ! ! ! )) küçük düşürücü bir durum olur... Bu yüzden İdeal para miktarı 1 milyon dolar olmalı ve para bankada bulunmalıdır ((( BUDA FAİZ YAPMASI İÇİN ))...
1 milyon olduktan sonra ne olur... ? ? ? Artık armor + nice silahlar + crack lar + pot lar vs. bulunursa hem dış çevre ve hem iç çevreye daha SAĞLAM GÖRÜLÜRSÜNÜZ ?...

Ve TAVSİYEDE BULUNUYORUM... ASLA AMA ASLA 10k mattan aşşağı mat satmayın ve üzerinizde mutlaka 10 k mat bulunmalı öyle bir an (( reklam )) gelir ki 100 k dan satabilir siniz... Kolay gelsin..
Batur_Turk
Batur_Turk
Tigin
Tigin

REP GÜCÜ : 1

İdeal PARA miktarı... Kişisel durum... Empty Geri: İdeal PARA miktarı... Kişisel durum...

Mesaj  Ramazan_Aliyev Cuma Ocak 28, 2011 11:42 am

Arkadaşlar Batur'un önerilerine kesinlikle katılıyorum ideal herkesin 1M si en az bulunmalı, saygılar.
Ramazan_Aliyev
Ramazan_Aliyev
Hakan
Hakan

REP GÜCÜ : 7

http://www.turkintikamt.tr.gg

- Similar topics