Next Generation Gaming - Türk Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yapacağınız Çalışmalar..

3 posters

Yapacağınız Çalışmalar.. Empty Yapacağınız Çalışmalar..

Mesaj  Muska Paz Şub. 06, 2011 9:12 am

Öncelikle Oyunda yapacağınız Çalışmalar Herkezin 4 Slotluk bir araba alması gerekir Çünkü Materials Kasarken arkadaşlarınız varsa Daha Kârlı bir iş olur Yada Bir Motorunuz Olması lazım Materials Çalışmasında En iyi Hızlı Giden araçtır Motorla Yapmanızı Öneriyorum. Yaptıgınız Materialsları 10ksını 80kdan verin. benim Sizden İstedigim 50k Yapıp Satmanız 50k Yı güzel fiyata satarsanız 500k bile edebilir Çalışarak Kazanmak En Helal İştir Scammerlik Yapmayınız Scammerlik Yapandan 50k Ailemize Vermesidir Ve o Aldıgı Parayı Ya Scamladıgı Kişiye vericek yada Bankamıza yatıracaktır Ailemizi Kötülemek Amaçlı Scam Yapmayınız Geçen birisini Gördüm Aliyev Scammer diye bagırıyordu bu bize yakışmaz >Benim Sizden İstedigim Scamlık Yok! Exclamation Yaptıgınız Materialsları Güzelce Satın Eger Sizi Scamlıyan Olursa Foruma Sikayetinizi SS nizi Verin Her bir Olayda SS çekin Suçsuz yere BAN Yiyebilirsiniz.

Gelelim Pot İşine Bu İş En Karlı İştir Size İDeal para kazandırma işini Söylüyorum Gidip GYm nin yanında D işareti Olan Yerden /getseeds yazarak almanız Sonra Onu kimsenin görmeyecegi yere dikmeniz gerekir yoksa çalarlar Sonra 45 Dk bekledikten sonra size pot gelicektir 45 dk beklemeyin ve gidin mat kasın 45 dakikada hesaplarıma göre benim için bir BF-400 Le bir Gidiş Geliş topla 1:30 Dakika sürüyor buda yaklaşık size 45 dakikada 10kya yakın Mat getirir Ve böylece hem materials ları satarsınız hemde Potları bu size iyi Para getirir.

Söz KONUSU SCAMLIK YOK CEZASI 50K DIR AİLEMİZİ KÖTÜYE DÜŞÜRECEK SEYLER YAPMAYIN

MATERİALSLARI 10k yı 80Kdan Satın.

10k ya Pot Alın dikin ve Gidin Mat yapın

West İşinide Söyle Söylüyeyim bazenleri Arkadaşlara WEST veririz ve Parası gelmez Very Happy Sizden İsteyecegim ARkadaşlarınıza Sattıgınız WESTİN PARASINI KESİNLİKLE VERİN 1500 $ deil 2000$ OLARAK VERİCEKSİNİZ O paraya ihtiyacları Olabilir

LÜTFEN KURALLARA UYUN EN İYİ İŞİMİZ MATERİALSdır Boş boş gezeceginize Gidin Westci olun yada MATERİALS KASIN İDEAL işlerdir

Simdilik SAYGILAR ANlatacaklarım bukadardır. drunken
Muska
Muska
Vezir
Vezir

REP GÜCÜ : 4

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000040230900

Yapacağınız Çalışmalar.. Empty Geri: Yapacağınız Çalışmalar..

Mesaj  Ramazan_Aliyev Paz Şub. 06, 2011 9:19 am

Uyarılar güzel. Herkesin Çalışma Bakan'ın çağrısına uymasını istiyorum. Özellikle scam bölümüne.
Ramazan_Aliyev
Ramazan_Aliyev
Hakan
Hakan

REP GÜCÜ : 7

http://www.turkintikamt.tr.gg

Mesaj  Muska Paz Şub. 06, 2011 9:22 am

SCAM YAPARSANIZ KARSIDAKİ SS nizi ALIR VE 1 Saat prison + Warning + -100K paranız OLur benden Demesi Bir ZAMANLAR BAŞIMA GELDİ HATTA O NUN YÜZÜNDEN prison -100k + Warning ALmıştım SAKIN SCAMLIK YOK! Evil or Very Mad
Muska
Muska
Vezir
Vezir

REP GÜCÜ : 4

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000040230900

Mesaj  Batur_Turk Paz Şub. 06, 2011 9:26 am

Gerçekten çok güzel kardeşim. inş. Uyarılar dikkate alınır..
Batur_Turk
Batur_Turk
Tigin
Tigin

REP GÜCÜ : 1

- Similar topics