Next Generation Gaming - Türk Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Veda Nutku ----- UZBEK ALİYEV HAN -------

2 posters

Veda Nutku       ----- UZBEK ALİYEV HAN ------- Empty Veda Nutku ----- UZBEK ALİYEV HAN -------

Mesaj  Ramazan_Aliyev Paz Şub. 27, 2011 4:55 pm

VEDÂ NUTKU

27.02.2011 / Pazar

Selamunaleyküm Osmanlı Ailesi; ben Ramazan Aliyev, Uzbek Han...
Bu son nutkumu herkese sunuyorum. Okuyunuz ve uymaya çalışınız.
Bir müddet oyuna girmeyeceğimi bildirerek sözüme başlıyorum. Ne yazık ki; yaz tatiline kadar aktif bir şekilde sizlerle olamayacağım. Ancak ondan sonra kaldığımız yerden günlerce devam edeceğiz! Bu süre zarfında sizden dileğim şudur; sakın ola ki Aliyev soyadınızı taşımaktan utanmayın ve soyadınızı/adınızı değişmeyin! Her kim ne derse desin; ne olursa olsun Ottomans Family ülküsünden vazgeçmeyeceğinize ben eminim!
Yaz'a kadar sizlerle aktif bir şekilde olamayacağım ancak aradabir girerek sizleri kontrol edeceğim. Forumumuzdan bazı bilgiler paylaşıp sizin dertlerinizi yine dinleyeceğim. Yani ortadan kaybolmayacağım. Sizlerde kaybolmayın. Unutmayın ki; ben birgün geri geleceğim! Ailemiz için aktif birşekilde çalışın. Aliyev soyadını ve nâmını Los Santosun her yerine yayın! Tüm Türkleri tek çatıda buluşturmak için çaba sarfedin.
Birbirinizle sakın ha didişmeyin! Sizler kardeşsiniz. Ben şuna da eminim ki; bu kardeşlik bozulmaz! Birbirinizden kopmayın, kötü günlerde birbirinize destek olun. Hataları göze çarpanlardan değil; kardeşinin hatasını gece gibi kapayanlardan olun. Birlik olun ve sıkı sıkı birbirinize bağlanın; zira öyle olmazsa akıbetiniz ince çıtaların kırılışından başka birşey olmaz. Ancak o ince çıtalar birbirine sıkı sıkı bağlanırsa; onları kırmak olanaksızdır. Gavurlara ve hain Türklere karşı tek yürek olun. Ufak sorunlarınızı büyütmeyin. Sorunları aranızda anayasa hukukunca saygılı ve sevgili bir şekilde çözün. Birbirinize şakalaşma dışında küfür ve hakaretler söylemeyin. Çünkü bunlar kalp kırar.
Karım Serpil Aliyev'i de sizlere emanet ediyorum. Onu ne yaparsa yapsın hor görmeyin; hoş görün. Kalp kırıcı sözlerden sakının.
Benim yokluğumda; tüm liderlik yetkilerimi YABGU_BATUR_ALİYEV'e teslim ediyorum. Bana gösterdiğiniz saygının aynısını Batur kardeşinize de göstereceğinize eminim. Batur'un hataları, eksikleri olabilir. Ancak unutmayın ki onu da gözü pek bir lider yapmak sizin elinizde. Onun emirlerine uymaya çalışın. Liderliğimi ona devrediyorum çünkü, ben olmazsam anarşi ve başıboşluk olmasın. Allah'a emanet olun!

Ramazan Aliyev.
Ramazan_Aliyev
Ramazan_Aliyev
Hakan
Hakan

REP GÜCÜ : 7

http://www.turkintikamt.tr.gg

Veda Nutku       ----- UZBEK ALİYEV HAN ------- Empty Geri: Veda Nutku ----- UZBEK ALİYEV HAN -------

Mesaj  Berk_Aliyev Paz Şub. 27, 2011 5:42 pm

Vallaha dilinden bal damlıyor HELAL OLSUN BAŞKAN HELAL OLSUN SONUNA KADAR SENİNLEYİM YANINDAYIM NE YAPARSAN ARKANDAYIM SÖZÜNÜN ERİYİM GÜVENİM SANA SONSUZ HER KONUNA YANINDAYIM KİM TUTAR SENİ SENİ ÖZLİYECEGİZ.BATURun dedigi herseye uyacagıma söz veriyorum ailemi kötülüklerden yengemi kötülüklerden koruyacagıma söz veriyorum her zaman dogruyu yapacagıma söz veriyorum ve düsmanlara göz actırtmayacagım!LİDERİMİZ RAMAZAN ALİYEV VE ALİYEVLER ADINA AND İÇERİM! cheers cheers cheers cheers cheers

Berk_Aliyev
Çur
Çur

REP GÜCÜ : 1

Veda Nutku       ----- UZBEK ALİYEV HAN ------- Empty Geri: Veda Nutku ----- UZBEK ALİYEV HAN -------

Mesaj  Ramazan_Aliyev Paz Şub. 27, 2011 6:15 pm

Berk_Aliyev demiş ki:Vallaha dilinden bal damlıyor HELAL OLSUN BAŞKAN HELAL OLSUN SONUNA KADAR SENİNLEYİM YANINDAYIM NE YAPARSAN ARKANDAYIM SÖZÜNÜN ERİYİM GÜVENİM SANA SONSUZ HER KONUNA YANINDAYIM KİM TUTAR SENİ SENİ ÖZLİYECEGİZ.BATURun dedigi herseye uyacagıma söz veriyorum ailemi kötülüklerden yengemi kötülüklerden koruyacagıma söz veriyorum her zaman dogruyu yapacagıma söz veriyorum ve düsmanlara göz actırtmayacagım!LİDERİMİZ RAMAZAN ALİYEV VE ALİYEVLER ADINA AND İÇERİM! cheers cheers cheers cheers cheers

İŞTE BÖYLE ALİYEV GENÇLERİ SAYESİNDE; IŞIĞIMIZ HİÇ SÖNMEYECEK! sunny
Ramazan_Aliyev
Ramazan_Aliyev
Hakan
Hakan

REP GÜCÜ : 7

http://www.turkintikamt.tr.gg

Mesaj  Berk_Aliyev Paz Şub. 27, 2011 7:01 pm

Ramazan_Aliyev demiş ki:
Berk_Aliyev demiş ki:Vallaha dilinden bal damlıyor HELAL OLSUN BAŞKAN HELAL OLSUN SONUNA KADAR SENİNLEYİM YANINDAYIM NE YAPARSAN ARKANDAYIM SÖZÜNÜN ERİYİM GÜVENİM SANA SONSUZ HER KONUNA YANINDAYIM KİM TUTAR SENİ SENİ ÖZLİYECEGİZ.BATURun dedigi herseye uyacagıma söz veriyorum ailemi kötülüklerden yengemi kötülüklerden koruyacagıma söz veriyorum her zaman dogruyu yapacagıma söz veriyorum ve düsmanlara göz actırtmayacagım!LİDERİMİZ RAMAZAN ALİYEV VE ALİYEVLER ADINA AND İÇERİM! cheers cheers cheers cheers cheers

İŞTE BÖYLE ALİYEV GENÇLERİ SAYESİNDE; IŞIĞIMIZ HİÇ SÖNMEYECEK! sunny

TABİKİDE HAN'IM. SENİN BİZE TUTTUĞUN IŞIK SAYESİNDE VE BİZİM ELİMİZDEKİ AYNALARLA O IŞIĞI HER TARAFA YANSITMAMIZLA HİÇBİR ZAMAN SÖNMEYECEK VE HEP DEVAM EDECEK! cheers

Berk_Aliyev
Çur
Çur

REP GÜCÜ : 1

- Similar topics