Next Generation Gaming - Türk Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mudur_Aliyev forum

2 posters

Mudur_Aliyev forum Empty Mudur_Aliyev forum

Mesaj  Mudur_Aliyev C.tesi Mart 19, 2011 2:55 pm

Adınız : Mudur
Soyadınız : Aliyev
Ne kadar süredir Los Santos'dasın? (LEVEL) : 3 ay
İstatisiklerin ( /stats yazıp fotoğrafını çekin ve linki buraya koyun) : http://img190.imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img190/3053/samp006yl.png&via=mupload
Telefon Numaranız : 8268
Ne kadar süredir RP yapıyorsunuz? : 3 ay

[size=15pt]Karakter Dışı Bilgiler[/size]

[center]Server kurallarından bildiğiniz 3 kavramı açıklayın : metagame revenge kill death match
Bildiğiniz herhangi bir RP sunun (/me ve /do ile) : /me has changes his motor's colour
Karakterinizin hikayesi(en az 50 sözcük): San Fierroda doğdum.Doğduğum günden beri ne annemi ne de babamı tanıdım.Beni dedem büyüttü.ben sekiz yaşında iken dedem kalp krizi geçirerek hayatına veda etti.SOS vakfı beni alarak büyüttü.Orada can dostum olacak olan Hazar_Aliyev ile Tanıştım.Daha sonra aynı okulu okumaya karar verdik.Avukatlık ile mezun olunca birlikte davalara baktık.Yanlış çözdüğümüz olaydan sonra görevden atıldık.şimdi ise güçlü bir türk ailesinde silah maddesi satıcılığı işini yaparak para kazanıyoruz.Aile sayesinde bir adet motor ve 1 adet buccaner kazanmış bulumaktayım.
Ne Kadar Süredir RP Yapıyorsunuz : 4 ay
Günlük Online Süreniz : en az 5 saat
Önceki Rankınız:
istihbarat

Mudur_Aliyev

REP GÜCÜ : 0

Mudur_Aliyev forum Empty Geri: Mudur_Aliyev forum

Mesaj  Ramazan_Aliyev C.tesi Mart 19, 2011 3:04 pm

RANK 3

TEBRİKLER

Rank 3 Oldunuz; daha çok çalışıp; RP kalitenizi arttırısanız, daha yüksek ranklar elde edebilir ve saygınlığınızı arttırabilirsiniz!
Ramazan_Aliyev
Ramazan_Aliyev
Hakan
Hakan

REP GÜCÜ : 7

http://www.turkintikamt.tr.gg